Картини з мармуру

Наша компанія, йдучи в ногу з часом і пізнаючи нові тенденції в сучасному мистецтві і декорі приміщень, втілила в життя ідею використання мармуру для створення барвистих картин. Текстура мармурової крихти дозволяє створювати незвичайні картини з об’ємним ефектом. Так наші картини з мармуру, зроблені професійними художниками здобули оксамитово-велюровую текстуру і оригінальний майстерно створений 3D ефект.

 

Особливу увагу при створенні картин ми приділяємо також тематиці зображення, підбираючи емоційно насичені образи для того, щоб дарувати людям яскраві барвисті емоції і надихати на досягнення успіхів. Хоча ми охоче виконуємо картини на замовлення за сюжетами, що запропоновані нашими клієнтами.

 

Мармуровий пісок, який використовується для створення наших картин має неймовірні різноманітні барвисті відтінки. Таким чином всі картини мають насичену кольорову гаму, а якість матеріалу дозволяє нам говорити про довговічність наших картин. Крім того вони досить стійкі до впливу сонячних променів.