Про компанію

Йдучи в ногу з часом і пізнаючи нові тенденції в сучасному мистецтві і декорі приміщень, наша компанія втілила ідею використання мармуру для створення барвистих картин.

Текстура мармурової крихти дозволяє створювати незвичайні картини з об’ємним ефектом. Так наші картини з мармуру, зроблені професійними художниками здобули оксамитово-велюрову текстуру і оригінальний майстерно створений 3D ефект.

Особливу увагу при створенні картин ми приділяємо також тематиці зображення, підбираючи емоційно насичені образи для того, щоб дарувати людям яскраві барвисті емоції і надихати на досягнення успіхів. Хоча ми охоче виконуємо картини на замовлення за сюжетами, що запропоновані нашими клієнтами.

Компанія (Марбл) пишається своїми співробітниками, які дуже акуратно і з величезним творчим натхненням вручну створюють всі картини. Всі зображення на картинах знаходять своє продовження на бокових сторонах полотна, тому картини добре виглядають з будь-якого кута огляду.

10+ років досвіду у виготовленні картин та ікон з бурштину і мармуру.

Маємо офіс-студію де працюють майстри і не працюємо з майстрами-на-дому за якими неможливо проконтролювати якість та процеси робіт.

4-етапний контроль якості:
— контроль сировини (мармурової крихти) — тільки сертифікований матеріал;
— натуральні барвники, безпечні дітям, що підтверджено сертифікатами якості;
— контроль процесу виконання майстрами роботи над картиною;
— контроль якості та цілісності при пакуванні та передачі на службу доставки. 

3-4 дні від погодження ескізу замовлення до виготовлення картини і передачі у службу доставки, це насправді швидко!

Працюємо без авансу для замовлень по 1 картині. Тільки у випадку серійних замовлень для оформлення інтер’єрів офісів або готелів вже після погодження розмірів та ескізів всіх картин обумовимо авансування на закупівлю сировини та барвників.

Без переплат та прихованих доплат. У вказану вартість входять матеріали, робота, подарункова упаковка, доставка. Окремо за доплату можливі рами до картин, хоча вбільшості випадків вони недоречні цьому виду картин. Та +2% від суми замовлення за переказ коштів при виборі вами оплати “накладеним платежем” з доставкою службами “Нова Пошта”, “Укрпошта”, “Justin!”. (див.  стор. Доставка)

Власна подарункова упаковка. (див. стор. Пакування)

Екологічність, що складається з підрамників з натуральної деревини (з деревини сосни з чудовим хвойним ароматом та природними лікувальними фітонцидами сосни) та натуральних барвників безпечних навіть дітям (відповідні використовують для фарбування дитячого піску для ігор для розвитку дрібної моторики) з сертифікатами якості.

 • Картина Маска Лева

  Маска Лева

  1,160 грн.2,030 грн.
 • Картина з мармуру Африканка

  Африканка

  1,160 грн.2,030 грн.
 • Картина з мармуру Барвистий Кіт

  Барвистий Кіт

  1,160 грн.4,640 грн.
 • Картина з мармуру Ейнштейн з язиком

  Ейнштейн

  1,160 грн.2,030 грн.