Про картини з мармуру

З давніх часів камінь слугував людям надійним захистом від агресивного зовнішнього середовища. Згодом людська тяга до прекрасного привела до того, що люди стали за допомогою каменів і кам’яних матеріалів прикрашати свої оселі. Розвиток цивілізації призвів до впровадження нових технік і технологій використання природних матеріалів.

Наша компанія не стала винятком. Йдучи в ногу з часом і пізнаючи нові тенденції в сучасному мистецтві і декорі приміщень, у нас зародилася ідея використання мармуру для створення барвистих картин. Текстура мармурової крихти дозволяє створювати незвичайні картини з об’ємним ефектом. Так наші картини з мармуру, зроблені професійними художниками здобули оксамитово-велюрову текстуру і оригінальний майстерно створений 3D ефект.

Особливу увагу при створенні картин ми приділяємо також тематиці зображення, підбираючи емоційно насичені образи для того, щоб дарувати людям яскраві барвисті емоції і надихати на досягнення успіхів. Хоча ми охоче виконуємо картини на замовлення за сюжетами, що запропоновані нашими клієнтами.

Картина из мрамора Пионы

Мармуровий пісок, який використовується для створення наших картин має неймовірні різноманітні барвисті відтінки. Таким чином всі картини мають насичену кольорову гаму, а якість матеріалу дозволяє нам говорити про довговічність наших картин. Крім того вони досить стійкі до впливу сонячних променів.

Компанія (Марбл) пишається своїми співробітниками, які дуже акуратно і з величезним творчим натхненням вручну створюють всі картини. Всі зображення на картинах знаходять своє продовження на бокових сторонах полотна, тому картини добре виглядають з будь-якого кута огляду.

Картина Маска Льва

Різноманітність стилів картин допоможе вам знайти саме те, що вам потрібно. Наші картини цікаво і привабливо виглядають в будь-якому інтер’єрі як в домашній обстановці, так і в робочому середовищі.

Картина з мармуру — це завжди оригінальний подарунок своїм близьким, родичам, співробітникам, колегам, партнерам. Пропонуємо вам просте і незвичайне рішення питання: що подарувати на день народження, ювілей, весілля, річницю, новосілля або просто так зробити приємне коханій людині.

Доторкніться до прекрасного!
Відкрийте для себе неймовірно барвистий і незвичайний світ сучасного мистецтва, втілений в картинах з мармуру!

 • Картина Маска Лева

  Маска Лева

  1,160 грн.2,030 грн.
 • Картина з мармуру Африканка

  Африканка

  1,160 грн.2,030 грн.
 • Картина з мармуру Барвистий Кіт

  Барвистий Кіт

  1,160 грн.4,640 грн.
 • Картина з мармуру Ейнштейн з язиком

  Ейнштейн

  1,160 грн.2,030 грн.