Барвистий Кіт

Картина з мармуру

Барвистий Кіт

1,160 грн.4,640 грн.

Барвистий Кіт – 30X40CM (11.8″X15.7)
1,160 грн.
Барвистий Кіт – 40X60CM (15.7″X23.6″)
2,900 грн.
Барвистий Кіт – 50X70CM (19.7″X27.5″)
4,060 грн.
Барвистий Кіт – 60X80CM (23.6″X31.5″)
4,640 грн.
Очистити

Про картину

Один з найпопулярніших домашніх улюбленців тепер може потішити вас своїми яскравими різнобарвними веселковими фарбами. Картина Барвистий Кіт створена, щоб дарувати весь спектр позитивних емоцій своєму господареві та всім, хто її споглядає.

Якщо на вулиці похмурий день, настрій “на нулі”, мучать гнітючі думки, турбують тривоги, і нічого не , подивіться на цю прекрасну картину, і цей незвичайний кіт чарівним чином подарує вам відчуття радості і безтурботності. І у вас в душі надовго оселиться відчуття грайливості.

Картина из мрамора разноцветный кот

Неповторний погляд, що зачаровує на картині з мармуру Барвистий Кіт дивує своєю реалістичністю і проникливістю. Він ніби завмер в очікуванні прохання своєї господині чи господаря після того, як почув своє ім’я.

Поглядаючи зі стінки, Барвистий Кіт, буде привертати до себе увагу, затримувати погляд, щоб дати відчути своєму господареві не тільки захоплення, а й почуття гордості за те, що у його власника є такий креативний Барвистий Кіт.

Картина из мрамора разноцветный кот
ic-coffe

Картина Барвистий Кіт чудово буде виглядати в інтер’єрі як дитячої кімнати, так і в інших кімнатах. Адже ця картина з мармуру – яскравий приклад казкової інтерпретації домашнього кота, який дивними фарбами оживає на полотні картини, виконаної в унікальній техніці. Незвично, але оригінально цей Кіт буде виглядати також у багатьох видах офісних приміщень.

ic-idea

Картина Барвистий Кіт – це універсальний подарунок, який обов’язково сподобається всім, хто любить котів, а тим, хто нейтрально до них відноситься – ця картина також буде гідно оцінена за її оригінальне виконання і можливість піднімати настрій.

Особливості наших картин з мармуру

Оригінальний спосіб зображення картини за допомогою природного матеріалу – мармуру змушує очі зупинятися на кожному сантиметрі картини і вражає своєю насиченістю кольорів.

Унікальна технологія

авторська унікальна технологія створення картини ручна робота

3d

картини з 3D ефектом

Фактура

фактура картин нагадує велюр

Кольори

картини яскраві, барвисті, довговічні, світлостійкі

Натуральність

картини, зроблені з натуральних матеріалів

Дерев'яна рамка

холст, натягнутий на дерев'яну рамку

Якісні торці

торці картин також засипані мармуром, тому картина має акуратний вигляд з будь-якого кута огляду

Картина в інтер’єр з мармуру — це завжди оригінальний подарунок і прекрасне рішення для сучасного дизайну інтер’єру!