Ейнштейн

Картина з мармуру

Ейнштейн

1,160 грн.2,030 грн.

Ейнштейн – 30X40CM (11.8″X15.7)
1,160 грн.
Ейнштейн – 40X60CM (15.7″X23.6″)
1,450 грн.
Ейнштейн – 50X70CM (19.7″X27.5″)
1,740 грн.
Ейнштейн – 60X80CM (23.6″X31.5″)
2,030 грн.
Очистити

Про картину

Якщо ви шукаєте незвичайну картину знаменитості, то Картина Ейнштейн з язиком – це саме те оригінальне рішення, яке вам потрібно.

Картина із зображенням відомого фізика, лауреата Нобелівської премії Альберта Ейнштейна неодмінно зможе викликати радісні емоції у вас і ваших гостей.

Картина Ейнштейн

Автор теорії відносності прекрасно впишеться в інтер’єр домашнього кабінету, будь-якого офісу або офісного приміщення, прикрасить як ресепшн солідної фірми, так і фірмові коридори будь-якої компанії. Так само ця незвичайна картина порадує багатьох любителів оригінальних ідей і в домашньому інтер’єрі. Ця картина з мармуру також може прикрасити навчальний центр або будь-яку іншу освітню установу.

На картині, виконаній з мармуру, знаменитий вчений показує язика. Це незвичайне зображення є реплікою відомої фотографії 72-річного Альберта Ейнштейна, яку він попросив ЗМІ поширити по всьому світу. Дана фотографія була зроблена в день народження вченого, коли він їхав зі свята. Спокійно покинути святкування вченому завадив фотограф, який нав’язливо намагався його сфотографувати. Розгніваний Ейнштейн тоді вирішив показати йому язика. Отримане пізніше фото від фотографа Альберту сподобалося і він дозволив, навіть захотів його поширити. Так як фотографій було декілька, то свої фото з язиком Ейнштейн успішно використовував замість вітальних листівок.

Картина Ейнштейн
ic-idea

Картина в інтер’єр з мармуру – це завжди оригінальний подарунок і прекрасне рішення для сучасного дизайну інтер’єру.

ic-almaz

Тому картина Ейнштейна з язиком стане чудовим подарунком усім, хто прагне стати краще, хто вивчає щось нове, хто розвивається, тому, хто вірить в науку і хто її заперечує, хто любить оригінальні подарунки і цінує незвичайне втілення нетривіальних ідей.

Особливості наших картин з мармуру

Оригінальний спосіб зображення картини за допомогою природного матеріалу – мармуру змушує очі зупинятися на кожному сантиметрі картини і вражає своєю насиченістю кольорів.

Унікальна технологія

авторська унікальна технологія створення картини ручна робота

3d

картини з 3D ефектом

Фактура

фактура картин нагадує велюр

Кольори

картини яскраві, барвисті, довговічні, світлостійкі

Натуральність

картини, зроблені з натуральних матеріалів

Дерев'яна рамка

холст, натягнутий на дерев'яну рамку

Якісні торці

торці картин також засипані мармуром, тому картина має акуратний вигляд з будь-якого кута огляду

Картина в інтер’єр з мармуру — це завжди оригінальний подарунок і прекрасне рішення для сучасного дизайну інтер’єру!