Індіанка

Картина з мармуру

Індіанка

1,160 грн.4,640 грн.

Індіанка – 30X40CM (11.8″X15.7)
1,160 грн.
Індіанка – 40X60CM (15.7″X23.6″)
2,900 грн.
Індіанка – 50X70CM (19.7″X27.5″)
4,060 грн.
Індіанка – 60X80CM (23.6″X31.5″)
4,640 грн.
Очистити

Про картину

Картина Індіанка – це яскравий образ екзотичної жінки, представниці тропічного племені джунглів Амазонки. Будучи дружиною вождя племені індіанців, як берегиня сімейного вогнища, ця дівчина уособлює захист сімейних традицій і родових цінностей. Зухвалий войовничий рішучий погляд дівчини показує нам, що вона готова захищати своє плем’я і відстоювати інтереси свого клану до кінця.

Звичний головний убір жінки-войовниці з племені виконаний в етнічному стилі, і складається з яскравого пір’я екзотичних птахів тропічних джунглів. Цей красивий головний убір з пір’я надає картині Індіанка незабутній колорит, а химерне барвисте пір’я є справжньою окрасою цього образу.

Картина из мрамора Индианка

Насичені кольори картини і незабутній погляд берегині племінних традицій роблять Картину Індіанка прекрасним рішенням для інтер’єру в будинку або квартирі, де їхні мешканці поважають сімейні цінності і прагнуть до збереження сімейних традицій.

Картина Індіанка буде цікава жінкам, яких життя часто змушує самостійно долати різні труднощі. Таким жінкам дана картина стане необхідною мотивацією, генератором сили і енергії для досягнення своїх цілей.

Картина из мрамора Индианка
Власна подарункова упаковка

Прекрасним подарунком картина може стати і чоловікам, які не проти у себе вдома споглядати образ екзотичної дівчини, що готова надихати на подвиги і оберігати від злої долі.

ic-almaz

Особливості наших картин з мармуру

Оригінальний спосіб зображення картини за допомогою природного матеріалу – мармуру змушує очі зупинятися на кожному сантиметрі картини і вражає своєю насиченістю кольорів.

Унікальна технологія

авторська унікальна технологія створення картини ручна робота

3d

картини з 3D ефектом

Фактура

фактура картин нагадує велюр

Кольори

картини яскраві, барвисті, довговічні, світлостійкі

Натуральність

картини, зроблені з натуральних матеріалів

Дерев'яна рамка

холст, натягнутий на дерев'яну рамку

Якісні торці

торці картин також засипані мармуром, тому картина має акуратний вигляд з будь-якого кута огляду

Картина в інтер’єр з мармуру — це завжди оригінальний подарунок і прекрасне рішення для сучасного дизайну інтер’єру!