Італійський Берег

Картина з мармуру

Італійський Берег

1,160 грн.4,640 грн.

Італійський Берег – 40X30CM (15.7X11.8″)
1,160 грн.
Італійський Берег – 60X40CM (23.6″X15.7″)
2,900 грн.
Італійський Берег – 70X50CM (27.5″X19.7″)
4,060 грн.
Італійський Берег – 80X60CM (31.5″X23.6″)
4,640 грн.
Очистити

Про картину

Італія – середземноморська країна з величезним культурним спадком, просто чарівною природою і прекрасними пам’ятками архітектури.

Налийте собі філіжанку ароматної італійської кави, влаштовуйтесь зручніше в улюбленому кріслі або на дивані і пориньте в цю незабутню атмосферу чудових фарб тамтешньої природи. Насолоджуючись картиною Італійський Берег, ви зможете “наблизити” до себе Італію. Ясний сонячний день, морський берег, гори, всюди аромати прекрасних квітів і дивовижних рослин, і повітря, що пахне морем. Чується тихий шум води, яка хлюпоче об бровку майстерно викладеної набережної.

Картина из мрамора Итальянский Берег

Ось недалеко від берега вас чекають човни, щоб при бажанні прокатати вас по водній гладі і показати прекрасні гірські пейзажі, які відмінно видно з далекої відстані з боку моря. А може ви захочете просто прогулятися вздовж пристані по мощеним доріжкам прибережних вузьких вуличок і вибрати місце більш затишніше, щоб спостерігати за кораблями, що йдуть у далечінь і безтурботно літаючими чайками.

Картина Італійський Берег – це зображення яскравого приємного моменту, який наповнює радістю, теплом і захопленістю кожного, кому пощастить спостерігати цю картину поблизу. Велюрова текстура картини створює незвичайний 3D-ефект, який спонукає захоплюватися цим витвором мистецтва.

Ця картина з мармуру по-справжньому зможе прикрасити ваш інтер’єр. Відмінно вона буде виглядати у вітальні, кімнаті відпочинку, залі, спальні, а може навіть і на кухні. Також картина із зображенням берега Італії може створити приємну романтичну атмосферу якщо її повісити в спальні.

Картина из мрамора Итальянский Берег
Власна подарункова упаковка

Картина Італійський Берег – прекрасний подарунок на новосілля або весілля. Обираючи цю картину з мармуру в подарунок своїм колегам, друзям або родичам, таким чином ви зможете їм висловити свою любов і турботу про них.

ic-almaz

А вашого боса такий подарунок приємно здивує і можливо нагадає йому про необхідність частіше їздити відпочивати у відпустку.

Особливості наших картин з мармуру

Оригінальний спосіб зображення картини за допомогою природного матеріалу – мармуру змушує очі зупинятися на кожному сантиметрі картини і вражає своєю насиченістю кольорів.

Унікальна технологія

авторська унікальна технологія створення картини ручна робота

3d

картини з 3D ефектом

Фактура

фактура картин нагадує велюр

Кольори

картини яскраві, барвисті, довговічні, світлостійкі

Натуральність

картини, зроблені з натуральних матеріалів

Дерев'яна рамка

холст, натягнутий на дерев'яну рамку

Якісні торці

торці картин також засипані мармуром, тому картина має акуратний вигляд з будь-якого кута огляду

Картина в інтер’єр з мармуру — це завжди оригінальний подарунок і прекрасне рішення для сучасного дизайну інтер’єру!