Квадрозор

Картина з мармуру

Квадрозор

1,740 грн.4,350 грн.

Квадрозор – 40X40CM (15.7"X15.7")
1,740 грн.
Квадрозор – 50X50CM (19.7"X19.7")
2,320 грн.
Квадрозор – 60X60CM (23.6"X23.6")
3,190 грн.
Квадрозор – 70x70CM (27.6"X27.6")
4,350 грн.
Очистити

Про картину

Картина Квадрозор – це композиція з чотирьох яскравих узорів. Техніка виконання картини надає їй незвичайний оксамитовий об’ємний ефект. Оригінальне зображення візерунків на картині поєднує в собі класичні декоративні стилі, такі як дамаск, вікторіанський стиль і візантійський орнамент, що в значній мірі надає їй небувалий шарм і вишуканість.

Картина Квадрозор, виконана в невластивій для класичного стилю кольоровій гамі. Насичений червоний колір в поєднанні з небесно-блакитним відтінком – є досить незвичайним рішенням.

Пристрасть червоного кольору і невинність блакитного, що знайшли своє місце у фігурних візерунках, виконаних на білосніжному фоні – це поєднання двох протилежностей, які в загальній концепції картини перебувають в деякій гармонії. Дані колірні характеристики викликають відчуття бадьорості духу, а незвичайний загадковий візерунок занурює думки в давні часи.

Картина из мрамора Квадрозор

В особливому порядку перетину ліній і побудові візерунків явно проглядається візантійський стиль зображення орнаментів. Також відслідковується легкий натяк на переплетення східних і західних традицій декорування приміщень.

В якості представника вікторіанської епохи картина з мармуру Квадрозор допоможе зануритися думками в ті далекі “королівські” часи. Старовинні меблі з благородних порід дерев, незвичайні статуетки і вази, прекрасні дивовижні рослини, вишиті подушки, велика кількість позолоти і різних орнаментів на підлозі і стінах, ліпнина на стелі, важкі штори і все це з природних матеріалів.

І якщо ви любите мінімалізм або не хочете перевантажувати свій інтер’єр вищевказаними предметами, то Картина Квадрозор стане для вас чарівним маленьким віконцем у ту далеку вікторіанську епоху розкоші і багатства.

Також хтось може відмітити відтінок стилю дамаск в картині Квадрозор, що явно відображається в симетрії і повторенні малюнка-орнаменту квіткової тематики. Крім того відлунням даного стилю є використання основних двох кольорів для відображення візерунка.

Картина из мрамора Квадрозор
ic-almaz

Даний стиль прийшов до нас зі сходу і він також допомагає картині Квадрозор транслювати розкіш і елегантність.

Власна подарункова упаковка

Картина Квадрозор може стати оригінальним рішенням в декорі домашніх приміщень, а також прекрасним подарунком на день народження, весілля, ювілей або інше свято.

Особливості наших картин з мармуру

Оригінальний спосіб зображення картини за допомогою природного матеріалу – мармуру змушує очі зупинятися на кожному сантиметрі картини і вражає своєю насиченістю кольорів.

Унікальна технологія

авторська унікальна технологія створення картини ручна робота

3d

картини з 3D ефектом

Фактура

фактура картин нагадує велюр

Кольори

картини яскраві, барвисті, довговічні, світлостійкі

Натуральність

картини, зроблені з натуральних матеріалів

Дерев'яна рамка

холст, натягнутий на дерев'яну рамку

Якісні торці

торці картин також засипані мармуром, тому картина має акуратний вигляд з будь-якого кута огляду

Картина в інтер’єр з мармуру — це завжди оригінальний подарунок і прекрасне рішення для сучасного дизайну інтер’єру!