Маска Лева

Картина з мармуру

Маска Лева

1,160 грн.2,030 грн.

Маска Лева – 30X30CM (11.8"X11.8)
1,160 грн.
Маска Лева – 40X40CM (15.7"X15.7")
1,450 грн.
Маска Лева – 50X50CM (19.7"X19.7")
1,740 грн.
Маска Лева – 60X60CM (23.6"X23.6")
2,030 грн.
Очистити

Про картину

Лев — цар звірів. Його зображення здавна шанувалося в різних культурах давнини. І в сучасному мистецтві дуже часто відтворюється даний образ цієї величної тварини. Його зображують у різних орнаментах і стилях живопису.
Картина Маска Льва

Картина Маска Лева виконана в оригінальному стилі етнографічного мистецтва. Образ лева, створений з химерних ліній, нагадує маску, котра символізує поклоніння цій сильній тварині. Маска лева ніби заворожує, занурюючи спостерігача в стародавні культури шаманських традицій. Споглядаючи цю картину з мармуру, легко уявити собі дивні танці туземців одного з африканських племен, котрі вони захоплено виконують, виводячи різні рухи навколо багаття. А їх шанований шаман-ватажок в чудернацькій масці, яка зображує левову голову, просить у духів природи врожаю і здоров’я для свого племені.

Картина із зображенням лева рясніє яскравими фарбами і заворожує загадковим поглядом сильної тварини. Маска ватажка, маска воїна, маска, що дає силу і відлякує всіх ворогів – так можна охарактеризувати картину Маска Льва. Тому дане зображення додає впевненості в собі, виховує рішучість і силу духу, підштовхує до прийняття правильних рішень і мотивує рухатись до своєї мети.

Картина Маска Льва
ic-coffe

У домашній обстановці картина Маска Льва подарує необмежений заряд бадьорості, наповнить приміщення містичною силою, що притягує удачу і теплою енергією сонячного африканського континенту.

ic-business

В інтер’єрі офісних і робочих приміщень Картина Маска Лева стане незамінним помічником для керівників та начальників різного рівня. Це відмінний подарунок босові-чоловікові, котрий стане незримим порадником і таємним другом для відповідального ватажка компанії.

Особливості наших картин з мармуру

Оригінальний спосіб зображення картини за допомогою природного матеріалу – мармуру змушує очі зупинятися на кожному сантиметрі картини і вражає своєю насиченістю кольорів.

Унікальна технологія

авторська унікальна технологія створення картини ручна робота

3d

картини з 3D ефектом

Фактура

фактура картин нагадує велюр

Кольори

картини яскраві, барвисті, довговічні, світлостійкі

Натуральність

картини, зроблені з натуральних матеріалів

Дерев'яна рамка

холст, натягнутий на дерев'яну рамку

Якісні торці

торці картин також засипані мармуром, тому картина має акуратний вигляд з будь-якого кута огляду

Картина в інтер’єр з мармуру — це завжди оригінальний подарунок і прекрасне рішення для сучасного дизайну інтер’єру!