Мандала Лотос

Картина з мармуру

Мандала Лотос

1,740 грн.4,060 грн.

Мандала Лотос – 50X50CM (19.7"X19.7")
2,320 грн.
Мандала Лотос – 40X40CM (15.7"X15.7")
1,740 грн.
Мандала Лотос – 60X60CM (23.6"X23.6")
3,190 грн.
Мандала Лотос – 70x70CM (27.6"X27.6")
4,060 грн.
Очистити

Про картину

Мандала – це складний геометричний символ, який з давніх часів шанується в різних духовних практиках. В основному візерунки мандали формують круглий орнамент, який в більшості випадків символізує квітку лотоса.

Популярність у сучасному мистецтві мандала знайшла завдяки Карлу Юнгу, який почав використовувати її в психотерапії для роботи з підсвідомістю. Крім того яскраві красиві поєднання кольорів мандали і симетрично сформований візерунок дозволили використовувати мандалу як незвичайну і корисну прикрасу інтер’єру.

Повісивши у себе вдома картину Мандала Лотос, ви відчуєте приховану гармонію, яка неодмінно стане наповнювати все приміщення, де висить ця картина. Споглядаючи її протягом дня, ви відкриєте для себе нові почуття і відчуєте готовність до внутрішніх змін.

Картина из мрамора Мандала Лотос

Цей незвичайний магічний візерунок мандали допомагає розширити свідомість, встановити контроль над емоціями, зануритися в медитацію. А після важкого робочого дня це зображення допоможе зняти напругу, перенаправити думки в правильне русло, замислитися про свої пріоритети і позбутися занепокоєння.

Є різні техніки споглядання мандали, одна з яких передбачає рухати погляд від країв малюнка до його центру, переміщуючи його за годинниковою стрілкою.

Спостерігаючи за плавними хвилястими лініями і зигзагоподібними візерунками мандали на картині з мармуру Мандала Лотос, ви відчуєте гармонію і щастя, помітите як ваш розум наповнюється неймовірними новими ідеями, а тіло енергією і бажанням рухатися.

Цей етнічний прадавній символ можна використовувати для поліпшення стану справ в різних сферах життя. Але основне його значення – це захист людини від руйнівного психологічного впливу навколишнього світу.

Картина з мармуру Мандала Лотос
ic-almaz

Ця картина з мармуру відмінно впишеться в інтер’єр вітальні, кімнати відпочинку, спальні. В офісі Картина Мандала Лотос буде гармонізувати простір і створювати здорову робочу обстановку.

Власна подарункова упаковка

Картина Мандала Лотос стане універсальним подарунком, який ви можете зробити своїм друзям, родичам, колегам, начальству, висловлюючи таким чином турботу про них.

Особливості наших картин з мармуру

Оригінальний спосіб зображення картини за допомогою природного матеріалу – мармуру змушує очі зупинятися на кожному сантиметрі картини і вражає своєю насиченістю кольорів.

Унікальна технологія

авторська унікальна технологія створення картини ручна робота

3d

картини з 3D ефектом

Фактура

фактура картин нагадує велюр

Кольори

картини яскраві, барвисті, довговічні, світлостійкі

Натуральність

картини, зроблені з натуральних матеріалів

Дерев'яна рамка

холст, натягнутий на дерев'яну рамку

Якісні торці

торці картин також засипані мармуром, тому картина має акуратний вигляд з будь-якого кута огляду

Картина в інтер’єр з мармуру — це завжди оригінальний подарунок і прекрасне рішення для сучасного дизайну інтер’єру!