Піони

Картина з мармуру

Піони

1,160 грн.4,640 грн.

40X30CM (15.7X11.8″)
1,160 грн.
60X40CM (23.6″X15.7″)
2,900 грн.
70X50CM (27.5″X19.7″)
4,060 грн.
80X60CM (31.5″X23.6″)
4,640 грн.
Очистити

Про картину

Якщо Ви втомилися від звичних міських бетонних пейзажів і хочете створити затишну домашню обстановку, споглядаючи прекрасні творіння природи, то картина з квітами – це те, що вам потрібно.

Картина Піони, зроблена майстерними художниками з природного матеріалу – мармуру, стане чудовою прикрасою інтер’єру будь-якого приміщення. Зображені на картині розквітлі бутони півонії з одного боку досить нейтральні для сприйняття, з іншого – можуть сприяти зануренню думок в стан спокою і безтурботності. В інтер’єрі картина із зображенням піонів, як і багатьох інших квітів, наповнює атмосферу приміщення приємною енергетикою любові, літа, свята.

Картина из мрамора Пионы

Картина на стіні буде виглядати так, ніби-то живі квіти розпустилися у вас на очах з нізвідки. А професійно зроблений 3D-ефект листочків піонів вразить реалістичністю зображення. Оксамитова поверхня бутонів півонії змушує наблизити погляд і насолодитися неймовірним відображенням природної краси.

У східній філософії піони символізують любов і шлюб, тому їх зображення часто вішають у спальні. Фен-шуй радить вішати картини з квітами піонів молодим дівчатам і юнакам, які знаходяться в активному пошуку супутника життя.

Крім того в Китаї ця квітка особливо цінна і відома як «квітка достатку і честі». А білі і ніжно-рожеві півонії за фен-шуйською традицією допомагають у кар’єрному зростанні і досягненні професійних успіхів. Тому картину з піонами в цьому контексті корисно вішати в кабінеті на роботі.

А щоб отримати подібні цінні ефекти від картини з піонами фахівці фен-шуй не радять вішати її поблизу будь-якої води.

Картина из мрамора Пионы
ic-coffe

Картина з мармуру Піони відмінно впишеться як в домашню обстановку, так і в інтер’єр багатьох офісних приміщень.

Власна подарункова упаковка

Слід зазначити, що ця картина в подарунок підійде багатьом, оскільки вона досить нейтральна за своїм змістом і кольоровими характеристиками.

Особливості наших картин з мармуру

Оригінальний спосіб зображення картини за допомогою природного матеріалу – мармуру змушує очі зупинятися на кожному сантиметрі картини і вражає своєю насиченістю кольорів.

Унікальна технологія

авторська унікальна технологія створення картини ручна робота

3d

картини з 3D ефектом

Фактура

фактура картин нагадує велюр

Кольори

картини яскраві, барвисті, довговічні, світлостійкі

Натуральність

картини, зроблені з натуральних матеріалів

Дерев'яна рамка

холст, натягнутий на дерев'яну рамку

Якісні торці

торці картин також засипані мармуром, тому картина має акуратний вигляд з будь-якого кута огляду

Картина в інтер’єр з мармуру — це завжди оригінальний подарунок і прекрасне рішення для сучасного дизайну інтер’єру!